GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Vas 16926035

nr 1692 6035

Oiva Toikka

(1931-2019), Finland

Vas, Nuutajärvi. Notsjö, Signerad, Numrerad 10/100, daterad -64, Höjd: 23 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 7 april 2025
kl 20:37:09

Oiva Toikka

Läs mer om Oiva Toikka